Mesaj gönder
Guangzhou Opal Machinery Parts Operation Department
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Vivian

Telefon numarası : 86 13533728134

Naber : +8613533728134

Free call

İNŞAAT İÇİN BANGKOK TİCARET

April 19, 2021

hakkında en son şirket haberleri İNŞAAT İÇİN BANGKOK TİCARET

      Thailand, Bangkok, her zaman büyüleyici bir şehirdir.Hareketli uluslararası metropol, Doğu ve Batı kültürlerinin bütünleşmesi, her şeyi kapsayan "melekler şehri"."Bangkok Uluslararası İş Makineleri Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı (INTERMATASEAN 2017)" 8 Haziran'da Tayland'ın Bangkok kentindeki IMPACT Fuar Merkezi'nde düzenlendi.
Guangzhou OUB makine epuipment CO., LTD bu fuarda ilk kez, Guangzhou OUB şirketi kırıcı çekiç contası, yağ keçesi, NOK, SKF, SJ, HALLITE, itici, yüzer conta, ORING vb. dünyanın her yerinden, özellikle ASEAN ülkelerinde müşteri görüntüleme teknolojisi ve profesyonel temsilci Çin mührü gelişmiş lider.

Fuarın yapıldığı gün, OUB mührü müşterilerin peşinde.İngilizce ve Tay satış personeli ve müşterileri, yalnızca OUB markalı ürünlerin daha geniş bir pazar geliştirmesi için değil, müşterilere tutarlı övgü kazanmak için müzakere etmek, iletişim kurmak, profesyonel ve ayrıntılı açıklamalar yapmak için, daha fazla fuarda dünya standartlarında üretim teknolojisi Çin'i gösteriyor.
 
hakkında en son şirket haberleri İNŞAAT İÇİN BANGKOK TİCARET  0
 
 
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin